loader

Mezoterapi Eğitimi

Mezoterapi; Bitkisel ve farmakolojik ilaçların enjeksiyonu yoluyla mezoderm kaynaklı organ patolojilerinin iyileşmesini sağlayan bir uygulama metodudur. Başta ağrı tedavisi ve kozmetik uygulamalar olmak üzere immün sistemin güçlendirilmesi vb birçok yaygın kullanım alanı vardır.

Mezoterapi; Bitkisel ve farmakolojik ilaçların enjeksiyonu yoluyla mezoderm kaynaklı organ patolojilerinin iyileşmesini sağlayan bir uygulama metodudur. Başta ağrı tedavisi ve kozmetik uygulamalar olmak üzere immün sistemin güçlendirilmesi vb birçok yaygın kullanım alanı vardır. ANKARA Kurs Yeri: Merkez Bina

01. Getategitim.com nedir? Bu sitede yer alan içerik getat eğitimleri hakkında bilgi alma, ücretlerini görme ve eğitimlere kaydolabilme imkanları sağlar. İnsanın tanımında biyo-psiko-sosyal varlık olma özelliği vardır. Tıp mesleğini bir sanat olarak ele alıp, bütüncül yaklaşımı kaybetmeden modern ve çağdaş tıp uygulamaları yanında geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarını merak eden ve öğrenmek isteyen tüm hekimler, diş hekimleri, eczacılar, klinik psikologlar yanında diğer sağlık profesyonelleri ile geniş kitleler getategitim.com sitesinden ve faaliyetlerinden faydalanırlar. Bu sitede yer alan içerik genel bilgilendirme amacı taşımakta olup eğitim ve sertifika almadan bir uygulama imkanı vermez.

Mezoterapi Sertifikalı Eğitim Programı