loader

Homeopati Eğitimi

Homeopati ; kursu (Sağlık Bakanlığı onaylı) olarak düzenlenecektir.

Bu programa katılım için tabip, diş tabibi veya eczacı olma şartı vardır. Programa talep formu doldurmadan önce mutlaka “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünü okuyunuz. Talep formu dolduranlar bu şartları ve öğrenci sorumluluklarını kabul etmiş sayılır.

Homeopati kursu (Sağlık Bakanlığı onaylı) olarak düzenlenecektir. Bu programa katılım için tabip, diş tabibi veya eczacı olma şartı vardır. Programa talep formu doldurmadan önce mutlaka “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünü okuyunuz. Talep formu dolduranlar bu şartları ve öğrenci sorumluluklarını kabul etmiş sayılır.

01. Getategitim.com nedir? Bu sitede yer alan içerik getat eğitimleri hakkında bilgi alma, ücretlerini görme ve eğitimlere kaydolabilme imkanları sağlar. İnsanın tanımında biyo-psiko-sosyal varlık olma özelliği vardır. Tıp mesleğini bir sanat olarak ele alıp, bütüncül yaklaşımı kaybetmeden modern ve çağdaş tıp uygulamaları yanında geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarını merak eden ve öğrenmek isteyen tüm hekimler, diş hekimleri, eczacılar, klinik psikologlar yanında diğer sağlık profesyonelleri ile geniş kitleler getategitim.com sitesinden ve faaliyetlerinden faydalanırlar. Bu sitede yer alan içerik genel bilgilendirme amacı taşımakta olup eğitim ve sertifika almadan bir uygulama imkanı vermez.

Homeopati Sertifikalı Eğitim Programı