loader

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi ; Bu programa katılım için tabip, diş tabibi veya klinik psikolog olma şartı vardır. Program ekte sunulmuştur. Programa talep formu doldurmadan önce mutlaka “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünü okuyunuz. Talep formu dolduranlar bu şartları ve öğrenci sorumluluklarını kabul etmiş sayılır.

Hipnoz nedir?

Telkin yoluyla diğer bir kişinin bilinç ve farkındalık düzeyinde, hisler, duygular, düşünceler, hafıza veya davranışlarında değişiklik elde etmek üzere tasarlanmış veya bu sonucu ortaya çıkaran eylem veya prosedürdür. Bu uygulamaların sağlık alanındaki kullanımına hipnoz denir.

Katılımcılar: Tabip, diş tabibi, klinik psikologlar ve psikolojinin tıbbi uygulamaları yetki belgesine sahip psikologlar

Bu programa katılım için tabip, diş tabibi veya klinik psikolog olma şartı vardır. Program ekte sunulmuştur. Programa talep formu doldurmadan önce mutlaka “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünü okuyunuz. Talep formu dolduranlar bu şartları ve öğrenci sorumluluklarını kabul etmiş sayılır. Hipnoz nedir? Telkin yoluyla diğer bir kişinin bilinç ve farkındalık düzeyinde, hisler, duygular, düşünceler, hafıza veya davranışlarında değişiklik elde etmek üzere tasarlanmış veya bu sonucu ortaya çıkaran eylem veya prosedürdür. Bu uygulamaların sağlık alanındaki kullanımına hipnoz denir. Katılımcılar: Tabip, diş tabibi, klinik psikologlar ve psikolojinin tıbbi uygulamaları yetki belgesine sahip psikologlar

01. Getategitim.com nedir? Bu sitede yer alan içerik getat eğitimleri hakkında bilgi alma, ücretlerini görme ve eğitimlere kaydolabilme imkanları sağlar. İnsanın tanımında biyo-psiko-sosyal varlık olma özelliği vardır. Tıp mesleğini bir sanat olarak ele alıp, bütüncül yaklaşımı kaybetmeden modern ve çağdaş tıp uygulamaları yanında geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarını merak eden ve öğrenmek isteyen tüm hekimler, diş hekimleri, eczacılar, klinik psikologlar yanında diğer sağlık profesyonelleri ile geniş kitleler getategitim.com sitesinden ve faaliyetlerinden faydalanırlar. Bu sitede yer alan içerik genel bilgilendirme amacı taşımakta olup eğitim ve sertifika almadan bir uygulama imkanı vermez.

Hipnoz Sertifikalı Eğitim Programı